Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bevált termékek nem túlzott...

Bevált termékek nem túlzott pattanásos bőrre?

Figyelt kérdés
Bevált arcápolási termékek? Lemosó, tóner, arckrém, szérum, fényvédő? Vannak pattanásaim de 1-2 szokott lenni de mindig jön ki másik.

júl. 27. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Bőrtípusod? Érzékeny vagy valamilyen hatóanyagra?

Milyen két problémát helyeznél a fő fókuszba?

júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem érzékeny semmire eddig,

1: miteszer

2: pattanás, pattanas utani hegek

júl. 27. 22:19
 3/6 anonim ***** válasza:
fontos lenne azcarctisztitás . nekem is ugyanez a bőr problémám pontosabban volt.2 évvel ezelőtt hát brutálisan pattanásos voltam . beszereztem egy reington forgófejes arctisztitót reggel este yamuna minden mentes szappannal mosok arcot. egybdarab sincs rajtam. menstruációkor jön ki 1_2. de pont most is menstruálok 1 darab van. de már az is kinyomva. szóval az a lényeg hogy ez a kis készülék mélyen tisztít a kefével a pórusokból kiszedi a szenyeződést én vagy 2 percig szoktam áttisztitani vele az arcom. azbelhalt hámsejteket leszedi rólad nemcengedi eltömődni a pórusokat így a szappan sls minden károsanyag mentes ez a legfontosabb a szappan antibakteriális és elhalt szaru oldó hatású ugyhogy azóta nekem egy darab sincs. mióta így tisztitok arcot. a bőrtipusom zsíros tág pórusú. zsíros napközben de ez az arctisztitás nem engedi hogy eltömődjenek a pórusok így nincs pattanás nincs miteszer . vagy csak nagyon minimális főleg hormonális változáskor.
júl. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

próbáltamctonert ilyesmit is , minden csak rontott a helyzeten. gyuladt csunya pattanásos bőrre nehéz olyan hidratálót találni ami nem irritálja az eleven bőrt és nem gyulasza tovább. ha vannak fájdalmas gyuladt pattanásaid ajánlom az isanának van salicilsavas pattanás tapasza érleli a pattanást ha fent van egy napig . az jó. hámosításra

gyuladás gátlásra betadine krém ahol eleven kijött belőle a szenyeződés arra rálehet egy éjszakányit hagyni szépen lehuzza a gyuladást és begyógyitja 2_3 alkalommal.

júl. 28. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külső kencézés helyett javaslom a belső takarítást. Kevesebb zsíros, olajos ételt fogyassz, nézd meg, hogy miket eszel, mert a minősíthetetlen ételek is okoznak pattanást és igyál napi minimum két liter vizet.

Van-e esetleg valami ételallergiád?

júl. 28. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs étel allergiám, naponta edzek, az étkezésem fehérjedús/egészséges.
júl. 28. 10:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!