Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sötét foltok arcon ,kérlek...

Sötét foltok arcon ,kérlek valaki segitsen?

Figyelt kérdés
Az arcnál megmaradt sötét foltok, amik pattanások után maradtak, mivel lehetne eltávolítani? próbálkoztam eltuntetni őket, pl akné után egmaradt sötét folt eltavolito krémekkel, de nem vált be. Legyszives , ha valaki tudna segiteni, nagyon megkoszonném.

júl. 23. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen folthalvànyító kezelés, termék csak mindennapos fényvédelem mellett működik.

Halványító hatóanyagok: retinol, glikolsav (ezeket ne nyáron kezdd el)

C-vitamin, niacinamide, alpha-arbutin

júl. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első jókat írt. Nem tudom tudod-e, de kicsit lassú folyamat, szóval ha nem látsz azonnal drasztikus változást, az ne tántorítson el.
júl. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Az utolsót kicsit azért megcáfolnám az egyeshez pedig hozzátenném, hogy a kozmetikai hámlasztó kezelések nagyon hasznosak, ha hozzáértő szakember csinálja és szinte azonnali az eredmény. Nekem rengeteg pattanás utáni foltom volt és a kozmetikus által csinált (szigoróan ősztől tavaszig, fényvédőzés mellett) mélysavas hámlasztás nagyon bevált, azonnal árnyalatokat halványított a foltokon és a szemem körüli kis ráncok is eltűntek. De fényvédő ezerrel, még télen is, persze otthon ha például le van húzva a redőny, vagy valami, akkor nem kell. Vállalom a lepontozást, de sokszor hiába van felhúzva a redőny, én nem kenek fel, mert bár bejön némi UV az ablakokon is, nem ugyanaz, mintha kimennél. Az említett retinol, glikolsav. C-vitamin, niacinamid is egyéni, nekem például még több pattanást generáltak és csúnya lett a bőrképem. Koreai rutin is nagyon jó, én részben azt alkalmazom. Szóval nagyon ki kell tapasztalni, hogy neked mitől múlnak el, de a legnagyobb hangsúly az aktív hatóanyagokon és a fényvédőn van mindenképpen, a folt eltávolító krémek java része meg humbuk.
júl. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Megprobalom, hátha bevá, nagyon szépen köszönöm a válaszokat 1. 2. 3. valaszolo:)
júl. 24. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!