Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Folt keletkezett a borostámon?

Folt keletkezett a borostámon?

Figyelt kérdés

Sziasztok hátha valaki tudja a választ mert őszintén szolva nagyon bosszant és zavar.


Borotválkozást úgy csinálom hogy hajvágógéppel lenyomom és kész így marad egy minimális borosta viszont egy mutatóújjnyi köröm helyen egyszerűen nem nő már a borosta ( csináltam képet is így jobban látszódik mire gondolok)


Sosem volt ilyen gondom és azt se tudom ez mi és miért van ...


[link]


Volt már valakinek hasonló? Lehet ezt orvosolni valahogy vagy mi ez?



júl. 23. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vagy fél tucat embert ismerek, akiknek van ilyen. Férjem pl. Ne legyél hiú, nem feltűnő :)
júl. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A férjemnek olyan helyen nem nő, ahol korábban volt gyulladt pattanása. Amúgy tényleg nem feltűnő, ha meg észre is veszi valaki, hidd el, senkit sem zavar, csak téged:)
júl. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, amiatt zavar hogy 2 hete ez még nem volt itt és nem tudom hogy mi ez, nem volt semmilyen pattanásom (nagyon kevés eset amikor van) és pikk pakk egyszercsak előjött...
júl. 23. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!