Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jó színes (piros/vörös)...

Jó színes (piros/vörös) hajfesték?

Figyelt kérdés

Barátnőm haját szeretném festeni, egy igazán jó vérvörös, erős pigmentált színre. Rendes hajfestéket keresek, nem színezőket, mert azt hiszem azok hamar kikopnak. Már befestettük egyszer neki azt hiszem egy palette márkájú piros hajfesték volt. Már nézegettem más márkákat, de nem tudom melyik lenne a megfelelő. A legszimpatikusabb a Manic Panic volt, de azt olvastam hogy az is hamar kikopik és mindent befog. Na meg persze én azt gondoltam, egy tégely bőven elég egy hajra de azt írja egy hosszabb hajra 2-3 tégely kell, ami egy kicsit húzós ár szempontjából.

Köszönöm a válaszokat! <3



júl. 22. 18:42
 1/1 anonim válasza:

Nekem is vörös a hajam, regebben ver voros erosen pigmentált, lassan kikopott es lenott de nem tudok tole megszabadulni. nehez átfesteni, a rafestest meg nem próbálom, tudom mi lesz a vege.

szoval: nagyon gondolja at a voros szint, nekem a live hajfesteke jott be a rossmannbol (szoke hajra festettem) szepen befogta. vagy probaljatok meg egy profi hajas boltban

aug. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!