Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a bőrömmel?

Mit csináljak a bőrömmel?

Figyelt kérdés
Amikor sima szappannal mostam arcot egész szép bőröm volt, néha jött ki egy-egy pattanás. Emiatt kezdtem el bőrápolási termékeket használni, Cerave foaming cleansert-niacinamidet-Cerave facial moistureizert. Fél- egy éve használom, Viszont az utóbbi időbe vettem észre hogy csak rosszabb lett a bőröm tőle. Zsírosabb, white headek jöttek ki a szemöldököm közt, és az arcomon. Mit csináljak? Megint mossam szappannal? Azt hallottam, hogy az se jó, ha sokszor váltok terméket.

júl. 20. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A fél-1 év utáni váltás nagyon nem mondható soknak. És váltani amúgy is kell, nem biztos, hogy elsőre megtalálod azt a terméket ami jó lesz a bőrödre
júl. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nyáron nekem is zsírosabb a bőröm, szóval a meleg idő is okozhatja.
júl. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hagyd el a sok felesleges terméket. Ha a szappan már bevált, maradj annál
júl. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!