Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 31 éves férfi vagyok, találtam...

31 éves férfi vagyok, találtam itthon szőke bontatlan hajfestéket. Be akarom festeni szőkére a szakállam és a fekete hajam is. Húgom szerint viszont biztosan vörös hajat kapok, amit nem szeretnék. Igaz ez? Lehet vörös lennék?

Figyelt kérdés
júl. 20. 14:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Inkább menj el egy barber shopba
júl. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ennyitől tényleg nem lesz szőke, hallgass a húgodra
júl. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbáld otthon.

Sötét hajnál vörös lesz az eredmény.

júl. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

öcsém a barberom már 15 éve ő csinálja a hajamat


pont azért jöttünk ide,hogy tanácsot kérjünk

júl. 20. 14:41
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Őszintén ha ilyenre nem tudja a választ akkor inkább tegye le az ollót? Már ha a szakmája is barber
júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem barber a szakmája, hanem esztergályos, önképző módon tanulta.



Viszont ha te meg nem tudsz rendes tanácsot adni, akkor te meg a billentyűzetet tedd le. De nagyon gyorsan!

júl. 20. 15:25
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

A festés, és különösen a sötét haj (szakáll) szőkítése eléggé önálló műfaj, de biztosan sikertelen egy drogériás festékes flakon bevetésével.

Szerintem menj el egy igazi barber shopba. Spoiler: festés nem egyenlő a szőkítéssel. Nem a fekete hajad tetejét kell befogni szőkére egy tartós festékkel (ilyen nem létezik), hanem ki kell roncsolni belőle a sötét pigmentet, és ha már nem nagyon maradt, akkor árnyalni. Hosszú, figyelmet igénylő és általában költséges folyamat, amit rendszeresen pótolgatni kell, ahogy lenő és elkezd látszani a friss sötét haj/szakáll.


Ha nem vagy kész arra, hogy rendszeresen szőkíttesd magad, vagy arra, hogy lenövéssel szaladgálj, akkor hagyd a fenébe.

júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jó, már megvan a festék, nincs az az isten, hogy ne kenjük fel!


Lesz, amilyen lesz.

júl. 20. 20:56
 9/19 anonim ***** válasza:
Ne szőkítsd magad. 10-15-öt le fog venni az IQ-dból a kinézeted.
júl. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Elvileg már megvan, hogy a szőke nem szőkíteni fog.


Mondjuk ráírhatták volna a dobozra...

júl. 20. 21:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!