Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hová lettek az üzletekből a...

Hová lettek az üzletekből a hajegyenesítő samponok?

Figyelt kérdés
Emlékszem, vagy 20 évvel ezelőtt volt a Sunsilk márkának egy hajegyenesítő samponja, párszor használtam is, tényleg hasznos volt. A Sunsilk azóta nyomtalanul eltűnt, de nemrég, mikor körbenéztem, mik vannak, más márkából se találtam ilyet. Ti ismertek/használtok hajegyenesítő sampont?

júl. 5. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Folyamatosan változik, milyen hívószavakkal lehet megszólítani a vásárlókat, most nem divat ezzel feliratozni a samponokat.

A gyártó saját beállása szerint:

[link]

Ez van benne:

Sodium Laureth Sulfate - egyszerű mosóanyag, tisztító funkció

Silicone - bevonatot képez a hajon

Hydrolyzed Silk Extract - erősíti-táplálja a hajat (protein)

Nyilvánvaló, hogy ez nem az összes összetevő, láthatóan csak a fő funkciókat ellátó hatóanyagokat listázták.

Hasonló hatáshoz én inkább proteines-szilikonos balzsamot/hajpakolást keresnék a helyedben, nem sampont.

júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!