Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Krém állagú lemosót hogyan...

Krém állagú lemosót hogyan kell beépíteni a rutinba?

Figyelt kérdés
Szóval borzasztóan érzékeny az arcom és mindentől is pattanásos leszek még zárt pórusok, így csakis kizárólag hypoallergén, extra gyengéd, nem pórus eltömítő termékeket tudok használni. Végre találtam egy jó mineral sunscreent, viszont nagyon sűrű az állaga, így muszáj dupla tisztítást csinálnom. A jelenlegi rutinom, hogy már jól bevált micellás vízzel leviszem a legtöbb részét, majd az avene extremely gentle lemosóval még átmegyek rajta. Mivel rá van írva hogy nem kell leöblíteni, ezért nem szoktam. Illetve gyógyszertárban is ezt mondták, kaptam hozzá mini szivacsos is, azzal távolítom le róla. Viszont észrevettem hogy megint irritált a bőröm, és mivel nem használok irritáló anyagokat, arra tudom fogni,hogy esetleg a rutin lépése nem jó. A lemosó után gél hidratálót használok este, illetve reggel csakis vízzel mosom le az arcom. Szerintetek mi a baj? Próbálok minimalista rutint kialakítani de egyszerűen nem jutok el az alapokig se. Szeretnék majd hidratáló tonikot és bőrregeneráló szérumot is a rutinomba beépíteni, találtam is termékeket, de amíg a tisztítás nem tisztázódik, addig nem merem ezeket is megvenni és használni.

júl. 4. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Nem ismerem ezt a lemosót, de én azzal kezdeném, hogy lemosnám az arcomról. Nézd meg, hogy akkor mi a helyzet a bőröddel. Lehet alapból valamelyik összetevő miatt irritált lesz a bőröd, és lehet ez akkor is megmutatkozik már, ha nem hagyod rajta a lemosót. Szóval nézd meg, hogy hogyan reagál a bőröd arra, ha az arctisztítót lemosod az arcodról. Irritált lesz akkor is, vagy akkor nem?
júl. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lemosnám, mindegy mit ír.
júl. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!