Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a különbség az IPL és a...

Mi a különbség az IPL és a szalonos végleges szőrtelenítés között?

Figyelt kérdés
Az IPL sokkal olcsóbbnak tűnik, ezért is vacillálok, hogy olyat vegyek-e vagy elmenjek-e kezelésre. Teljes testen szeretném hasznákni, de elsősorban a puncimon. Lányok, nektek melyik vált be, mit ajánlotok?

júl. 3. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
A szalonos esetében hozzáértö valaki csinálja, ha otthon ügyetlenkedsz, adott esetben bajod lesz töle, de rendes eredménye nem.
júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Én egy különbséget érzek, az pedig az ára. Nem kell agysebész diploma a használatához. 100 ezerért vettem itthonra egy gépet, neki álltam a leírtak alapján, mindent betartva. 6 hònap alatt eltűnt szinte minden szőrszál ròlam. Az elején heti 1x használtam, fél év után 2 hetente 1x. Ezt tartom azòta is, és semmi probléma. Ennek már 2 éve, a gép köszöni még működik. Azzal mondjuk nem árt tisztában lenni, hogy pl sötét bőr és világos szőr kombòn nem hatásos.
júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én szalonban csináltatom. Ami a tapasztalatom, hogy nem csak az ára húzós, hanem a fizikai fájdalom is. Azt hittem a legrosszabb része mikor kifiztem, de nem, maga a kezelés. Nagyon fáj, sokkal jobban és máshogy mint a gyanta.

Másik tapasztalat, hogy ahova én járok, ott a legnagyobb, legtöbb kezelést tartalmazó csomag az 14 alkalmas. Azt mondják annyi azért nem szokott kelleni senkinek, de olyan 8-10 simán. Ahogy nézem más szalonokban sokkal kevesebb kezelést tartalmaznak a csomagok, nem tudom itt mennyire van változatosság a technikákban vagy az erősségben, vagy ez mitől függ, mi a garancia hogy pl egy 4 alkalmas kezelés után nem még csak foltokban hullik ki a páciens szőre. Én most tartok a 9. alkalomnál, és 1-2 szőrszál még mindig van.

tegnap 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!