Szaloncukor67 kérdése:

Legjobb önbarnító?

Figyelt kérdés

#Önbarbító
júl. 2. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:

én rengeteg sokféle önbarnítót kipróbáltam


dove, st tropez, ziaja, stb.

dr kelen termékei toronymagasan a legjobbak!


pl.:

[link]

júl. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A St Tropez gradual (fokozatos) barnító termékeiből próbáltam többet is, szerintem jók voltak, hihető barnaságot adtak, nem sárgultak, nem foltosodtak. Ez a testápolóra is igaz, de a kedvencem a zuhanyhoz használatos volt, azt nedves bőrre kellett kenni, pár perc hatóidő elég volt, és le is lehetett mosni. Így nem volt önbarnító szagom.

Persze ez a műfaj nem alkalmas intenzív barnaság elérésére, de nekem nem is az kellett.

Hihető nem-fehér szín eléréséhez Ordinary önbarnítós testolajat használtam, nedves bőrre zuhany után kentem, a barnaság és a kopás hasonlóan szuper volt, szintén fokozatosan épül. Szépen oszlatható, lehet csak pár cseppet is kenni az enyhe barnuláshoz, vagy sokat a gyorsabb-intenzívebb színhez.

júl. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!