Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akik intim gyantára jártok...

Akik intim gyantára jártok hány hetente mentek?

Figyelt kérdés

Én 4-5 hetente, de elgondolkoztam megéri e, mert 1 hét után bizony már nő a szőr és egyáltalán nem sima 4 hétig, szóval kb 1 hétig érzem magam rendezettnek. Akiknek van párja vagy csak összejárnak pasikkal titeket/társatokat nem zavarja, hogy nem végig sima ott lent?

Engem már emiatt is kicsit kezd frusztrálni de elsősorban magam miatt.


tegnapelőtt 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy gyantázható legyen, ki kell nőnie, szóval műfaji sajátosság. Aki folyton simát akar, az általában borotválja 2 naponta.

Gyantázni 4 hetente, mindig menses után érdemes, ha ki akarod maxolni.

tegnapelőtt 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem szőrtelenítek és senkit sem zavar. Kínzás és pénzkidobás.
tegnapelőtt 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon egyén függő, szőr és bőrtipus függő is. Valamint az sem mindegy, hogy mióta gyantáztatsz.

Én 14 éve gyantáztatok 7-8 hetente. 4, jobb esetben 5 hétig teljesen sima, szőrmentes vagyok. Az évek elöre haladtával ritkult is és puhább, vékonyabb is lett a visszanövő szőrzet. Szóval türelem és kitartás...

Ha tuti jó, tartós megoldás érdekel, javaslom a lézeres szőrtelenítést.

tegnapelőtt 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt a bajom nekem is a gyantázással. Tavaly tavasszal elmentem 4 alkalmas lézeres kezelésre, karácsonyig nem volt sehol egy szőrszál sem. Most kezd visszanőni, de olyan gyenge hogy nyugodtan borotválhatom, nincs borosta. Pár nap után lesz látható egy kicsi szőr, aztán megint leborotválom.
tegnapelőtt 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!