Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fejtetőn ritka hajhoz milyen...

Fejtetőn ritka hajhoz milyen frizurát javasoltok? Most vállig érő. 42/N

Figyelt kérdés
jún. 28. 09:25
 1/8 A kérdező kommentje:
Izzadós vagyok ráadásul, tehát hamar lelapul az a semmi haj is.
jún. 28. 09:27
 2/8 anonim ***** válasza:

Frizurában minél rövidebb a felső réteg, annál kevésbé lapul le, tehát tisztán elméleti szinten a rövid haj és a fokozatosra vágott haj optikailag dúsabbnak láttatja a hajat. Ha szereted a vállig érőt, akkor a fokozatos jó lehet. Egy klassz fodrásszal kellene szerintem beszélned, hogy milyen frizurát javasol az arcodhoz, ami előnyös lenne.

De kérdés, van-e valamilyen oka a fejtetőn ritkább hajnak, szelektíven ott ritkul, máshol nem?

Minoxidil tartalmú dolgokat lehet rá használni (Rogaine, a férfi verziót érdemes venni, a női verziók egyszerűen csak kevésbé hatékonyak, "rózsaszín adó" van rajtuk). Nekem nem ritkul a hajam, csak szerettem volna kicsit többet, én a nem gyógyszer Loeral Serie Expert Aminexil-es oldatát vettem, heti egy üvegcse két külön alkalomra elosztva ment a fejbőrömre, látványosan dúsult a hajam - amíg volt türelmem használni. Kb 2 hónap késleltetéssel látszott, amikor abbahagytam, kb 3-4 hónap múlva látszott, hogy valamelyest kevesebb. Addig hat, amíg használod, nem csodaszer - ahogy más sem. Drága volt kipróbálni, egy 10-es pakkal kezdtem. Utána a 40-es mega csomag épp akciós volt, alig került többe, mint a 10-es, bár lehet, hogy csak szerencsém volt.

jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem kell semmi ampulla, a szülés után ritkult meg, meg a hormon változás miatt.
jún. 28. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Szuper, mert akkor vissza is billen magától!
jún. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem biztos, de addig is milyet hordanál?
jún. 29. 07:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Először is királylány vagyok, szóval eleve ampulláztam, amikor nem is ritkult hajam, csak hogy picit dúsabb legyen :) - így talán annyira nem vagyok neked reprezentatív.

Maga a frizura teljesen személyiség és arcforma kérdése, én a fodrászommal beszélném meg. A rövidebb felső réteg mindenképp segít, szerintem a vagy évtizede divat középválaszték oldalválasztékra cserélése is, és általában a hullámos haj is (ez nem szelektíven a fejétől "dúsít", hanem mindenhol). Ezerféle fogás van rajta, csak néhány nagyon különböző ezek közül:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

jún. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fodrász azt mondja, hogy ha lépcsősen levágja, nem marad hajam. De sztem úgy jobb lenne. A fodrásznak nincs semmi ötlete.
jún. 29. 13:48
 8/8 A kérdező kommentje:
Am mi az hogy kiralylany vagy? Királyék lánya?
tegnap 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!