Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi idő alatt nő vissza...

Mennyi idő alatt nő vissza kb. teljesen egy leborotvált szemöldök?

Figyelt kérdés
Férfiként szeretném életemben először kipróbálni, milyen nélküle. Mennyi ideig lesz gáz a kinézetem?
jún. 27. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ne borotváld le. nem biztos hogy visszanő!!!!

mondjuk én középen leborotváltam és képzeld nagyon gáz volt. semmi értelme 2 nap után már tüskés volt azt 1 hét volt kb. ha kiszeded viszont tovább tart a kinövés. borotválással csak ősember leszdl. meg fog dúsúlni.

jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
de volt valaki akinek nem nőtt vissza
jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó de utálom hogy kurwa bozontos. Ha csak vágok belőle az jó?
jún. 27. 20:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Én lányként le szoktam borotválni,de nekem elég gyorsan visszanő,az enyém is vastag,bozontos.
jún. 28. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én hajnyírózom,mert nagyon hosszú bozontos,illetve középről és a homokom felől föntről borotválom.2. napon már borostás,de gyorsan nő.Volt már nullással is levágva.
jún. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

teljesen kb 2-3 hónap.



És visszanő, miért ne nőne? Az a gyanta vagy a szemöldök csipesz, ami a hajhagyát is érinti. Borotvával csak levágod a hajat, ami már nem él.

jún. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!