Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az ami tényleg beválik...

Mi az ami tényleg beválik hajhullás ellen?

Figyelt kérdés
Mindig is hullott a hajam, terhesség alatt viszont kevésbé hullott, most szülés után vagyok 5 hónappal és tincsekbe hullik a hajam. Mit lehet ezzel kezdeni? :( terhesség előtt bőrgyógyász ajánlotta a Regaine-t meg valami vitamin volt, de minden hónapban ment felfelé az ára mind2-nek.

jún. 27. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Teljeskörű kivizsgálás nélkül ezek a készítmények sok esetben hatástalanok. Ugyanis a haj/hajhagymák minőségét a szervezet határozza meg, és a haj rossz állapota függhet vitaminhiánytól, hormonháztartás borulástól, hirtelen súlyvesztéstől, hízástól, genetikától, stb.

Sajnos egy általános pl. pajzsmirigy hormonvizsgálat is nagyon sokba kerül, de ha nem sajnálod rá az idődet, akkor menj el állami eü-ben egy endokrinológushoz, és ő majd elküld az általa szükségesnek vélt vizsgálatokra (hónapok kérdése az időpont, és a ciklusodhoz kell igazítani, ami ha nem rendszeres, az se javít a vizsgálaton), ahol ha megállapítanak valamit, alkalmi gyógyszeres kezelés lehet a megoldás. Egy bőrgyógyász ebben nem fog tudni tartósan segíteni, mert ő csak a felületi problémákra próbál megoldást találni, de a probléma nagyon sok esetben nem a felszínen keresendő.

jún. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Vágd le kopaszra, akkor nem lesz mi elhulljon.


VICCELTEM.


Én is 6 hónapja szültem, irtóra hullik a hajam, tincsekbe szedem kifele, hogy már sokszor fésülködni sem merek. Azt mondták vágassak belőle, akkor abba hagyja hullást, én meg az ütődött fejemmel vágattam, ugyanúgy hullik. :)

Beszéltem a nőgyógyásszal akinél szültem, azt mondta ez természetes jó ideig szülés után a hormonok miatt.

jún. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az okát kell megkeresni és azt kezelni. Ha nem bőr hanem hormon az oka akkor kivulrol hiaba kezeled bármivel
jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Ez a babóca ára.
jún. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!