Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Műszempillától kihullott a...

Műszempillától kihullott a sajátom,mit csináljak ?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szalonban voltam pillát csináltatni előző héten... sajnos a pillák iszonyúan kihullottak mára és sajnos a sajátom is vele együtt... Vettem ricinus olajat és valami Dm-es szérumot... Mivel tudnék még javítani a helyzeten?!

Egyáltalán hogy lehetett így elrontani?? Nem tépkedtem/dörzsöltem, csak az általa adott kefével igazgattam, attól is hullott mint a fene.



jún. 24. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ne tetess többet műszempillát, idővel helyre jön a sajátod.
jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tervezem,csak augusztusban nagyon fontos esemény lesz, jó lenne, ha lenne legalább saját szempillám.🥹
jún. 24. 23:05
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Akkor addig higgadj le, és ne csinálj több butaságot. 3 max 4 hét és kinő. Addig kicsit Ázsiai feelinged lesz
jún. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam sajnos, hogy butaság szalonban elméletileg szakemberrel pillát csináltatni. :/
jún. 24. 23:24
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

Nem mindenki csinálja úgy, hogy kihulljon a sajátod, szóval nem is tudhattad. :)

Szerintem is sokkal jobb lesz augusztusra, de ha lassabban nőne szempillád a vártnál, akkor egy hangsúlyosabb szénfekete tusvonal elviszi a figyelmet róla az eseményen. Addig én pihentetném a szem festését, elsősorban nem is a festék, hanem a sminklemosás dörzsölgető hatása miatt.

jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A sajátod amugyis kihullik, rendszeresen cserélődik, ez normális. Ha rendesen volt fel rakva és nem tépkedted akkor semmi gond nincsen🙃
jún. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%
Nekem hasonló esemény után a Long 4 lashes szérum növesztette szépen vissza, de kell 1-2 hónap a látványos eredményért (hosszabb és több lett, mint volt a műszempilla előtt).
jún. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget!
jún. 25. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!