Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Póthaj?! (Kérdésed túl rövid,...

Póthaj?! (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
A 40 cm-es hosszúságú póthaj kb meddig ér? Honnan kell mérni???? Az Indiai 100% emberi hajból készült csatos póthaj mennyire megbízható?????
2010. okt. 30. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy 160-170 magas lánynál kb olyan lapocka alá ér és kb a füled közepétől kell mérni mert legfelülre meg legalulra nem tesznek hogy ne látszódjon ki. A 100% emberi haj nem jelenti hogy jó minőség. Lehet hogy három mosás után tiszta kóc lesz, de az is lehet hogy hónapokig használhatod. Ha remi (remy) akkor viszont garantálják hogy jó minőségű. De inkább indiai mint ázsiai (nem mintha india nem Ázsiában lenne), mert akkor ha csak simán ázsiai akkor csóró kínai gettókban, meg kis orosz falukban élő népségek haját veszik meg aztán annyi vegyi folyamatnak vetik alá hogy csoda hogy a végén még hajnak néz ki. Aztán beszilikonozzák hogy selymes legyen, de ez a mosással lekopik.

Az idniai haj ezzel szembe igényesebb. Az indiai nők egész életükben növesztik a hajukat és semmilyen vegyszert nem használnak, aztán ha megházasodtak akkor a szokás megkívánja hogy levágassák rövidre, amit a hajkereskedők kihasználnak és fillérekért megveszik azt a bazisok hajat.

2010. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat! Ez remy-nek van írva. Remélem boldogulok majd vele, jövőhéten meg is rendelem szerintem.
2010. okt. 30. 19:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ázsiai hajam van már fél éve és semmi baja,tökéletes állapotban van,és semmi különleges ápolás nem kell neki,csak amennyi a saját hajamnak. Ja és használtan vettem. Ennyit a tévhitekről.
2010. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!