Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyire ciki ha nincs teljese...

Mennyire ciki ha nincs teljesen leborotválva az intim terület?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok menni fogok táborozni ahol lesz fürdőzés is. Bikini vonalamat le akarom szedni bentebb nem terveztem sose szedtem le teljesen. Nem akarom cikizenek emiatt

jún. 19. 06:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
6%
Nagyon ciki.
jún. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

Ha valaki látni fogja, akkor ciki, viszont akkor más program is lesz.

Ha meg nem látja senki, akkor nem tök mindegy?

jún. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egymás muffját nézegetitek majd?


Semmi közük hozzá, meg egyébként is manapság modelleknél sem tipikus a teljes szőrtelenítés.


Pont abban a korban vagy, hogy egy életre megtanulhatod, ez a Te tested, mások nem mondhatják meg, mit csinálj vele.

jún. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Miért lenne ciki
jún. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%

Nagyon ciki teljesen leszedni.

Kislányos.

Ha hagysz egy kis csíkot (arra is több stílus van mint férfiaknak a bajuszra) az nagylányos.

jún. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, igaz a legtöbben leszedik, de attól neked nem muszáj
jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
#5 inkább az a gáz! Az ember a lábán sem hagy csíkot...
jún. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért írtam a bajuszt példának. De szakállal is példálozhatok. Vagy te a fejed is borotválod?


Nekem pl pasiként nagyon taszító ha kopasz, tényleg kicsit pedofilinges, babás vagy nem tudom. Az a legszebb ha van egy kis pamacs hagyva felette. De nem vagyunk egyformák, kinek mi jön be. Csak ez a korosztály próbál nagylányos lenni már, úgy is öltözködnek, ezért írtam hogy mi a nagylányos. Nyilván ha neki máshogy kényelmes vagy tetszik akkor viselje úgy, a nagyon cikit úgy értettem hogy a többi lány cikizheti miatta. A mamabugyi se gáz ha az a kényelmes neki, mégis a tangát ajánlanám neki vagy a franciát hogy a többi lány ne röhögje ki az öltözőben.

jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ciki, úgy hordod, ahogy akarod.
jún. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Ebben a korosztályban képesek bármiért kikezdeni az embert, szóval alapjáraton nem lenne ciki, de cikivé tehetik. A megoldás talán az lehet, hogy csak azokat a részeket szeded le, ahol biztosan ki fog látszani, így mivel téged nem zavar nem lesz túl nagy változás, de biztosan nem fognak bántani és elkerülöd az esetleges kellemetlenséget. Ha nem zavarna, hogy esetleg meglátják és kinevetnek emiatt, akkor hagyd fent. Szerintem is egyébként ennek egyéni döntésnek kellene, hogy legyen, de ez a korosztály borzasztó kegyetlen tud lenni.
jún. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!