Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyiért vágják a hajatokat,...

Mennyiért vágják a hajatokat, főleg férfiak véleményére vagyon kíváncsi?

Figyelt kérdés

Illetve helyileg merre, azt is írjátok meg.


Én Pesten élek, itt már 6-7ezer alatt nem találok férfi fodrászt.



jún. 7. 07:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Megyeszékhely, 3500, ebben van mosás, vágás, nyírás átmenettel
jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bp.-n, az egyik zöld hajvágóban: majdnem 6.000 volt nemrég és 1 éve is. Dobtam mind2* 1-1 hátast.

Szfváron 2.500 körül van...

jún. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Budapesten nekem 3000Ft-ért vágják de már régóta ismerem a fodrászt. Két hetente járok igazításra. Az alap ár nyilván magasabb lenne, én soron kívül megyek és fusiba intézzük. Tuti nem fizetnék 7-8 ezer forintokat két hetente arra hogy géppel megigazítsák oldalt és fent vágjanak belőle egy centit.
jún. 8. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na igen, így sok értelme nincs hasonlítgatni az árakat, ahogy a 13-as példáján látjuk. Autószervízben is van aki egy olajcseréért 100e-t fizet márkaszervizben, más meg a garázssoron ad két sört a nyugdíjas Józsi bácsinak munadíjként. Így ebből messzemenő torzítatlan következtetéseket nem lehet levonni.
jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Békéscsabai fodrász háznál 800 (nyolcszázért) vágja. Teljesen elégedett vagyok az eredménnyel, mondjuk nem kérek bonyolult frizurát.
jún. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!