Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratálókrémet válassz...

Milyen hidratálókrémet válasszak az arcomra? Adnátok tippeket, esetleg, hogy neketek mi vállt be?

Figyelt kérdés

Szóval most az Avonból rendeltem ilyen gagyi avokádósat,de ettől annyi pattanásom lett mint még soha az életbe,szóval ez majd betölti a kézkrém szerepét:)

Most megint kinéztem egyet valami Lívbotanicals vitalizáló nappali arckrém.Nem tudom megrendeljem-e,nem akarok úgy járni mint az előzővel.

Olyat szeretnék ami hidratál,de nem zsírosítja a bőröm.

Előre köszönöm!


2010. okt. 29. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Nivea Soft bejön:D De ha van kozmetikusod, akkor kérhetsz tőle tanácsot, vagy keverhetne a te bőrödnek megfelelő cuccot.
2010. okt. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi,azóta olvasgattam kicsit és sokaknak jó a Nivea,azt hiszem egy próbát megér:)

Köszönöm!

2010. okt. 29. 22:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább valami természetes alapanyagút javasolnék.A nagy cégek termékei ( Nivea, Garnier,Loreal STB..)tele vannak kőolajszármazékokkal.DM-ben és Rossmann-ban is lehet kapni és fele annyiba kerül.
2012. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!