Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vettem 2 dcl ricinus olajat a...

Vettem 2 dcl ricinus olajat a hajamra, mit kezdjek vele? Hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Kólával és citrommal azonnal fogyaszthatod.
2010. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
utánad :)
2010. okt. 28. 12:05
 3/7 anonim ***** válasza:

hát kend ahajadra:DD

nincs semmi nagy trükkje, tehetsz bele tojássárgáját, meg oliva olajat vagy mézet, amit akarsz de önmagában is jó. kend a hajadra és ahgyd rajta.. a mennyiség hajfüggő, látni fogod mennyi kell.

2010. okt. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Először is moss hajat alaposan hogy a pórusok kitáguljanak, aztán kend fel a hajad kontúrjára, majd a gyökerekre, aztán a hosszára. Masszírozd bele. Én általában belecsavartam nylon-ba a hajam majd egy törülközőt is tettem rá, hagyd 2-3 órát a hajadon. Majd mosd meg alaposan a hajad, akár 2x is.
2010. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen , meg is volt, nagyon szép fényes lett tőle a hajam, de legfőképp hajjhullás megszüntetésére fogom használni. mennyi idő kb amig hat ?
2010. okt. 28. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
ne várj tőle azonnal csodákat, ricinus olaj regenerálásra van, serkenti a haj növekedését, én kb 1-2 évig használtam és szép dús hajam lett
2010. nov. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. nov. 4. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!