Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenek a Garnier samponok?...

Milyenek a Garnier samponok? Melyik jó zsíros hajra?

Figyelt kérdés
konkrétan a zsíros tő, száraz hajvégre valóra? v. bármelyik másra, vagy úgy összeségében a garnier samponcsaládra?
2009. jan. 4. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:

A kérdés második fele így szól:


A zsíros tövű-száraz végűre milyen tapasztalatok vannak? És milyen garnier samponokat próbáltatok már ki?

2009. jan. 4. 17:03
 2/4 anonim válasza:
sztem a Garnier nem jóó. lapos és nehéz lesz tőle a hajad. vegyél inkább márkátlan de jó sampont fodrász kellékes boltban. pusz
2009. jan. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Garnier nekem se jöt be. De mivel zsíros a hajad így semmikép se használj 2 in 1 sampont. A száraz hajvégre pedig úgynevezett "folyékony haj" hajvégápólot használj. Kerüld a hajtő balzsamozását.
2009. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem nagyon jól bevált a Garnier Fructies ziros és száraz hajra való sampon egyszerűen imádom.De ha neked nem jön be akkor tudom ajánlani az egyszeű csalán sampont ez meg a barátnőmnek nagyon tetszik ízlések és pofonok :)
2009. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!