Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Világosbarnás narancssárgás...

Világosbarnás narancssárgás hajszín, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Elmentem most egy fodrászhoz, nem olyan lett az eredmény amit vártam.

Ez minden csak nem szőke. Itt-ott pár tincs és a hajvég szürkés hamvas, a többi pedig barnás narancssárgás. Így az egésznek egy meleg világosbarna összhatása van :/

Hiába mostam meg blondme hamvasító samponnal, nem változott. Vizes hajra felkentem, bemasszíroztam és rajtahagytam pár percig, de semmi változást nem látok rajta. Elvileg ki kellene ütnie az összes sárgás rezes árnyalatot de ugyanolyan.

Még arról hallottam, hogy száraz hajra felkenve pakolásként és több ideig rajta hagyva legalább egy 15-20 percig, úgy jobban megfogja. Azt még megpróbálom.

De nem tudom mit csinálhatnék vele hogy az egész hamvas legyen. Az a baj, nem szívathatom újra most jó darabig mert most 2 napja volt szőkítve. De nem szeretnék hónapokig így maradni.. Mit tanácsoltok?



febr. 15. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Kivárod az időpontot és normális fodrászhoz mész. Én mondjuk mindig látom a vendég haján, hogy mi a max. amit még meg tudok csinálni károsodás nélkül. Aztán nekem erősködhet, hogy sötétbarnából egyből, elsőre akar világos hamvasszőkét. Bocs, ez nem neked szól, de ilyenek is vannak, akik nem értik és "én vagyok fizető vendég" címen mindent meg akarnak maguknak engedni.
febr. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Tudod az a helyzet, hogy borzasztóan nehéz normális szakembert találni! Nekem legalábbis soha nem jön össze. Mindig azt hiszem hogy na most profi kezek közé kerülök és egyre rosszabb komolyan. Én nem tudom másnak olyan gyönyörű hajakat készítenek olyan sokat látok, én nem értem nekem hogy nem tudnak.. Annyira bosszantó. És nem az hogy nekem milyen irreális elvárásaim lennének, de nem bírnak normálisan dolgozni a hajamon. Csomó hibát ejtenek, nem megfelelően járnak el tehát az alapoktól vérzik. Nem egyenletesre csinálják, tiszta pöttyös foltos az egész, vagy valahol leégetik, feltupírozza szándékosan és a maradék pár szálat festi be hogy annyival is kevesebb anyag menjen rá, meg ilyenek. Persze hogy nem lesz meg a várt eredmény. Rendesen elegem van már az ilyen magukat fodrásznak tartó egyénekből. Egyszerűen nem találok egy rendes szakembert.

Én teljes mértekben megértem és elfogadom hogy barnából nem lehet rögtön világos hamvasszőke, ez tiszta sor. De tudod az volt most, hogy elkezdte szívatni a hajam nem tudom pontosan milyen anyaggal. Megfogott egy tincset, úgy feltupírozta a fésűvel hogy maradt a kezében vagy 10 szál kb és csak annyira kent anyagot, a többi meg ott volt felül feltolva szabadon. Ezt a pár tincset nagyon szépen befogta a szőkítő, világos hamvasszőke lett. Lemosta, aztán pedig már az egészre hajfestéket kent, de ugyanígy kellett volna a szőkítővel is, de azzal spórolt. Az eredmény az lett, hogy ezek a pár kis tincsek lettek világos hamvas színűek, a többi pedig narancssárga. De hogyha azt a pár tincset sikerült elsőre befogni olyan világosra a sötétből, akkor ha mindenhova ken, az egészet befogta volna olyanra, ez logikus.

Esküszöm elmennék hozzád inkább :) Ha te tényleg precíz szakember vagy.

febr. 15. 18:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!