Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy szoliba járjak vagy önbarnítós testápolót használjak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Bár most voltam egy alkalommal szoliban, de azóta vettem sundance önbarnítót, azzal bekentem csak a lábam kipróbálás céljából, és nem lettem foltos és viszonylag hamar bebarnította, csak a szaga ... :S A szoli meg a lábamat alig barnítja, inkább csak a hasamat és a kezemet :( De fehér nem akarok lenni, mert magamon nagyon nem tetszik a fehér bőrszín...
2010. okt. 24. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoli...Nekem pont az a bajom,hogy a lábaimat és az arcomat fogja be jobban a szoli...
2010. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a leghatásosabb, ha mindkettőt használod. A szolitól csak sokára leszel barna, az önbarnitó viszont csak 2-3 napig tart.
2010. okt. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az önbarnítókrémre voksolok. A szolibarnaság szerintem kicsit töpöltyű színű.
2010. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!