Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki mivel ápolja a haját?...

Ki mivel ápolja a haját? Valami pakolás?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
ricinusolajjal
2010. okt. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ricinusolaj, placentás pakolás.
2010. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én babáknak készült samponokat használok, meg szilikonmentes olajos balzsamokat. Pakolásnak általában vagy sima olívaolajat használok, de az nem olyan hatásos, mert samponnal ki kell mosni, vagy Garnier 3 olajos balzsamba keverek olívaolajat, hajfényolajat és mézet. Múltkor vettem azért én is Kallos placentás pakolást, és egész jó. Régebben mindig Gliss kur Asia straightet használtam, azt is nagyon szerettem, de sajnos elég drága.
2010. okt. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindig használok balzsamot(száraz,töredezett hajra),majd utána tejes pakolás(Serical,Kallos tejproteines),Avonos hajvégápoló
2010. okt. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megmosom csalánsamponnal aztán kondicionáló spray,hővédő spray,és avonos hajvégápoló szérum.
2010. nov. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!