Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet tépett frizurát...

Hogyan lehet tépett frizurát csinálni?

Figyelt kérdés
Félhosszú hajam van. Kb. ekkora [link]
2010. okt. 23. 18:32
1 2
 1/11 anonim válasza:
91%
Beszólsz 2 cigánycsajnak, és jön az egész familia.
2010. okt. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:)))) Ez nagyon vicces, megnevettettél, felpontozom :D
2010. okt. 23. 18:42
 3/11 anonim ***** válasza:

ht... a fodrász az tépőfésűvel megtudja csinálni


de ha otthon akarod akkor borotva...


mást nem tudok ajánlani

2010. okt. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne borotvát :D Nekem egyszer azzal csinálta bnőm, de nem lett a legjobb :D Inkább youtubeon keress videókat, amúgy annyi a lényeg, h egy éles olló kell, különben széttöredezik a hajad, és függőlegesen pl. belevágogatz, meg rétegeket vágsz meg:D Nehéz elmagyarázni, youtube-on keress inkább videókat!:)

De miért nem mész fodrászhoz? :)

2010. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Oké, kétszer mondtam a youtube-ot, bocsi:D
2010. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mert a fodrász a múltkor is elrontotta, szörnyen néztem ki, szégyelltem kimozdulni, így inkább én b.sszam el, mint más, és még jól fizessem is meg megint...
2010. okt. 24. 10:53
 7/11 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.. ( a borotvás)


na, én is úgy jártam.. a fodrász úgy el ba*zta, hogy én oda többet nem megyek. :D

Na, és akkor a barátnőm megtépte nekem borotvával.. Olyan királyul megcsinálta, hogy mindenki dicsérte. Pedig csak 14 éves a csaj ;)

2010. okt. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"inkább én b*sszam el magamnak" én is kb. ezért vágom sajátkezűleg :DD de amúgy legegyszerűbb, ha egy hosszú tincsen próbálkozol először, max ha nagyon elrontod, levágod és be tudod fésülni a többi közé :)

(2*youtube-os válaszoló vagyok)

2010. okt. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

nekünk van itthon tépő olló. szerintem, ha elmész egy fordrászkellékesbe, akkor fogsz kapni. Nagyon jó!! Olyan vastag haj szokott a mostóban maradni, sokkal lazább jobb fazonú a hajam, mégsem látszik feltűnően, csak bele nyisszangatsz.


[link]


[link]


Így minden vágásnál fele annyit vágsz, mint amennyit egy normál ollóval vágnál. Bátran használd, majd úgyis meglátod, milyen keveset szed ki egy nyisszantás.

Sok sikert!

2011. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(*ritkító olló)
2011. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!