Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajakápolás mivel,hogyan?

Ajakápolás mivel,hogyan?

Figyelt kérdés
jan. 13. 00:38
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nyállal.
jan. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg féle ajakápoló található meg a boltokban. Még a kisboltokban is. Válogass kedvedre.


Ha érzékeny vagy pl az illatanyagokra akkor kókuszolaj, és/vagy vazelin.

jan. 13. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobban a gyógyszertárban kapható vált be, amit ott helyben készítenek.

De mivel az is drágult, ezért otthonra ezt kiváltottam zöld tégelyes körömvirág kenőccsel. Az jó zsíros.

jan. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igyál sokat és kend ajakápolóval
jan. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Rúzst ritkán hordok, mert nem marad szép, de a Maybelline SuperStay Matte Ink a befutó. Ez bír mindent, kajálást, izzadást, csókot.



Ajak radír nekem volt több féle, most az e.l.f Cookies and Dreamsje van. Ezzel smink előtt, meg lemosás után szoktam átmenni rajta, hogy ne legyen halott bőrdarab rajta meg lemezesen száraz se.



Vazelinnek vannak kis fém kiszerelései, ilyenem van, ezt használom napi 1-2 szer.


Ilyenkor télen megfázásos időszakban még éjszakára körömvirág krémet vagy Bepanthent szoktam kenni az orromra, számra meg közéjük is, hogy ne legyek ki pirosodva.

jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A Carmex az egyetlen, ami bevált.

Utána legalább másfél hétig nincs vele gondom. Eltávolítja a száraz részeket, a sebeket is gyógyítja.

A Labello és hasonló “hidratáló” termékek inkább csak tovább szárítják.

jan. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen egyébként én is Bepanthent használok, csak azt gondoltam ,hogy ez butaság, de akkor végülis ezt is lehet .

jan. 13. 12:29
 8/8 anonim ***** válasza:

A Bepanthen irritált bõrre jó, ha meg vagy fázva és kimarta a só, arra szuper.


Mondjuk megenni nem kéne, szóval csak óvatosan.



De alapból hidratáltni is elég.

jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!