Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen krémet ajánlotok...

Milyen krémet ajánlotok nagyon száraz kézre? Néha még vérzik is, annyira bereped rajta a bőr.

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
akkor én valamilyen kamillás krémet ajánlok. sürgősen vegyél, ha ilyen rossza helyzet. és naponta többször, amikor érzed h ki van száradva jó vastagon kend be és utánna kb 5-10 percig ne csinálj semmit, hogy jól beszívja a bőröd a krémet :D
2009. jan. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kamillás vagy aloe verás! Én pl nagyon szeretem az aloe verás Anakonda kézkrémet!
2009. jan. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém, vagy Neutrogena.
2009. jan. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem is tegnap repedt be pont, de annyira hogy rendesen megijedtem. Néha folyik is kicsit a vérem, jujjj. Állandóan kezet mosok, azért van.


Nekem bármilyen krém jó, ami kicsit zsírosabb állagú, tehát nem olyan testápoló-tej féle. Csak sokszor kell kenni. Esténként mindig kend be a kezed vastagon. Ha tudsz vegyél fel pamutkesztyűt is. Lehet kapni külön krémezés utánra, nem olyan mint a sima kesztyűk. Ez 100% pamut.

Kézmosás után is kend be mindig. Pár nap alatt helyrejön. De nagyon fontos, hogy amikor már úgy érzed majdnem rendben, mert nem húzódik a bőr, nem reped stb. akkor is kenegesd minden este legalább. Én mindig itt rontom el mert szörnyen lusta vagyok bekenni. És akkor nem lesz tartós az eredmény.


Rá is veszem magam, hogy ezentúl mindig krémezzem a kezeimet, ez lesz az újévi fogadalmam.

2009. jan. 4. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2009. jan. 4. 08:04
 6/11 anonim ***** válasza:
Senki se írta a legalapvetőbbet- Nivea kézkrém, a kék lapos dobozosra gondolok. Amióta használom, soha nem szárad ki a kezem,sőt puha és szép lesz! Az ismeretségi körömben is mindenki ezt használja,nagyon jól bevált krém. :)
2009. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A gyógyszertárban kapsz tejkrémet!Nagyon jó!
2009. jan. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szandy007 ***** válasza:
És mivan akkor ha nem tudja rákenni mert annyira csip hogy azonnal lekell mosnia? oankor mivan??? tipp?
2009. jan. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor bőrgyógyász!
2009. jan. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ha ennyire gaz,akkor midnenkepp borgyogyasz. De a Neutrogena a legjobb, azt direkt erre talaltak ki. En apunak vettem iyet , mert kemeny fizikai munka miatt neki annyira kirepedezett, hogy szornyu volt. A neutrogenabol nagyon kicsike kell es sokkal puhabba tette.
2009. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!