Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom "rovid" idon...

Hogyan tudom "rovid" idon belul eltuntetni a pattanasok altal keletkezett sebeket?

Figyelt kérdés
Tulajdonkeppen termekneveket varok olyanokat amik nem zsirosak nagyon mivel sajnos a borom zsiros es problemas.
2010. okt. 22. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
sehogy
2010. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszi... sokat segitettel...bunko....tudom h nem fog eegyik naprol a masikra elmulni...6 eve szenvedek veluk...csak hatha meg nem probaltam ki mindent...
2010. okt. 22. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi nem bunkozni akartam, de tényleg nem lehet eltüntetni.
2010. okt. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

igen,valóban nem lehet eltüntetni,pedig nekem is van jópár :S

kozmetikusnál vannak ilyen mélyhámlasztások,azzal állítólag lehet halványítani őket,majd én is kipróbálom

2010. okt. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én valami elektromos kezelésre járok, belemasszíroznak 3féle gélt a bőrömbe és géppel végigmennek rajta. tényleg nagyon sokat segített. kevesebb pattanás jön, sokat halványulnak a sebhelyek. csak annyit tudok az egészről, hogy Nu-Skines termékcsalád
2010. okt. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Neogranormon kenőccsel kenegetem egy ideje, és mintha halványodtak volna. Hámosító hatása van.
2010. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia.Én Neugranormon tejkrémet vettem kb 900-1000Ft.Ez jó a nagyon száraz bőrre,a pattanásokra is talán mivel segít lejjebb vinni a gyulladást és nekem a pattanás után keletkező sebet is segített 3-4 nap alatt helyre állítani.(Rossmannban lehet kapni):D
2010. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!