Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vörös hajamból csak leszívatás...

Vörös hajamból csak leszívatással tudok barnát csinálni?

Figyelt kérdés

ha leszivatom a hajam, utána befestem világosbarna festékkel, az nagyon roncsolná? befogná egyáltalán? nem itthon akarom csinálni, fodrásszal.



[link]


-ilyen a mostani festett hajszínem, ebböl szeretnék világosbarnát csinálni.



[link]


-ilyesmi az eredeti hajszínem.


2010. okt. 22. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kell leszívatni!!

Egy jó fodrász meg tudja neked mondani,melyik színt vegyed,ami befogja.

Nekem sokkal vörösebb volt a tiednél,és másodszorra már tökéletesen barna lett belőle,úgy,hogy át sem üt a vörös!

2010. okt. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és hogyan, milyen szerrel csinálták neked meg ezt? mert én probáltam hogy befestettem barnára, de egyáltalán nem fogta be, csak a tövénél látszott..vagy többször fessem barnára, és akkor fokozatosan bebarnul majd?
2010. okt. 22. 13:30
 3/4 anonim ***** válasza:

én a helyedben többször kenném barnára. nekem piros hajam volt [link]

Kb. ilyen színű. Elmentem fodrászhoz kétszer, szőkítette, máshová meg kent a pirosra barnát. Ahová a barnát kente, idővel kikopott ugyan, többször kellett volna rá kenni, de a szőkével totálkáros lett a hajam. Mert később még jártam hozzá leszívatásra. Narancssárgás lett a hajam.

Ha újra csinálhatnám, akkor barnát kennék rá állandóan, nem baj, ha picit átüt.

2010. okt. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor nem szívatom le szerintem.köszi szépen
2010. okt. 22. 13:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!