Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tapasztalataitok szerint...

Tapasztalataitok szerint melyik a legjobb hajfesték? Amelyik a legkevésbé árt a hajnak.

Figyelt kérdés
és mondjuk van-e olyan középbarna árnyalat ami akár a vöröset is megfogja? előre is köszi a válaszokat:)
2010. okt. 21. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a Loreal professional de ezt még csak profi fodrászoknál láttam és elég drága viszont nagyon megéri.
2010. okt. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Londa vagy Wella, fodrászkellékes verzió. Meg úgy igazából bármelyik, amit fodrászkellékesnél veszel, sokkal jobb.
2010. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igen? jaj de jó, mert úgyhallottam a vöröset semmiféle barna hajfesték nem fog be.
2010. okt. 23. 14:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Loreal fodrászhajfesték befogja, csak lekopik, de egy olyan 3-4 hajfestéssel teljesen befogja. nekem kb sötét narancssárga hajam volt és most középbarna van....

Én úgy csináltam, hogy kb 3-szor vettem lorealt, mert piszkosul drága, és utána már a sima bolti hajfesték is elég volt az utánfestésre, de még 2-3szor az egészet kellett festeni. Mostmár csak a tövét festem :)

2010. okt. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Befogja, ha pl. középbarnát akarsz, és elsőre nem sikerül, próbáld meg 9-es oxival. Az biztos, hogy megfogja, lehet, hogy világosabb lesz, mint szeretnéd, de utána bármelyik sötétebb árnyalat is menni fog 6-ossal. Nekem pl. sötétvörös hajam van és 9-es oxival olyan répavörösre festettem egyszer, hogy csak na. Biztos vagyok benne, hogy a barna is megfogja.
2010. okt. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szóval én vennék syoss 5-1 árnyalatot, abba ha 9es oxit keverek befogja és nemlesz annyira sötét sem hogy feketére fusson?
2010. okt. 24. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!