Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajsütőt ajánlotok...

Milyen hajsütőt ajánlotok göndörítésre?

Figyelt kérdés
Mellig érő hajam van, így nem tudom mennyire fognak megmaradni a loknik, viszont ki szeretném próbálni. Babyliss termékekről jókat hallottam. Van tapasztalatotok, hogy mely márkák jók, és melyeket kell kerülni? Árban max. 15 ezerig szeretnék vásárolni, mivel nem tudom, hogy a hajam mennyire fogja bírni.
2023. dec. 14. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:

A hajadhoz hővédő sprét kellene venni, és ezzel befújni előtte.


Az, hogy milyen loknikat szeretnél pontosan is fontos infó lenne.


Kb mi a cél?


1:

[link]


2:

[link]


3:

[link]


4:

[link]


5:

[link]

2023. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hővédő spray arra is alkalmas, hogy tartósabbak lesznek a hullámok?

Az első képen lévőt szeretném, viszonylag nagyobb hullámok, a hajam alsóbb részén. Néztem, hogy ehhez 25-30-as hajsütőt ajánlanak.

2023. dec. 14. 23:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Az ami azon az elsõ fotón van, szerintem nincs is besütve, csak körkefével szárítva.


Ha nagyon extra akarsz lenni, egy ilyen Dyson Air Wraphez hasonló cucc, de természetesen lehet más márka is. Vagy perdig egy klasszikus körkefe, és egy hajszárító.



A hõvédõ a hajadat védi a hõtõl.


Ami megtartani fogja, az emellé egy mousse, meg miután kész, egy hajlakk, pl a Got2B glued hajlakkja, az nagyon jó.

2023. dec. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt hiszem több videót kellene néznem ilyen témában, hogy kiokosodjak, és megtanuljam kezelni a hajam. Nagyon-nagyon szépen köszönöm a segítséged! :)
2023. dec. 15. 11:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit.


Arra keress rá, hogy loose large curls blowout

2023. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!