Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fprásznak minta képet honnan...

Fprásznak minta képet honnan tudok mutatni?

Figyelt kérdés
sosem tuom normálisan elmagyarázni a fodrásznak hogy hogyan vágja le a hajam , van valami online frizuratár vagy valami ahonna kinyomtatok egy képet és meg tudom mutatni ?
2010. okt. 21. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ahoz meg kellene tudnod mi a frizura neve,vagy stílusa
2010. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nos nekem göndör hajam van annyi minden kérésem hogy a fokozás kb a fulem közepétől kezdődjön , de ne legyen egy lépcső tul vastag hogy a közepes vastagságu hajam hoszátt ne keljen kurtitani , . másokon látok olyan jol vágott hajat , nekem meg egy fodrász sem tudja jol megcsinálni
2010. okt. 21. 15:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy keresel olyan képet a neten ahkinek olyan frizuja van amilyet te akarsz azt kinyomtatod és elviszed.
2010. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!