Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sűrű sötét erős haj híve...

A sűrű sötét erős haj híve vagyok, de sajnos nekem mivel össze gubancolodik így 2-3 havonta sajnos fésülésnél csúnyán "megtépnek,, Már a fejem tetején látszik ,hogy kevesebb Nagyon zavar. Mikor nő vissza?

Figyelt kérdés
Hiába használok sprét ami ilyen gubancosodas elleni, sztem nem tudok jól fésulködni. Ha nem veszek fel hajpantot már látszik hogy nincs fölül hajam.

2023. dec. 11. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ki tép meg? És miért csak többhavonta egyszer fésülködsz? Használj balzsamot és pakolást is a hajadra, sokat fog segíteni.
2023. dec. 11. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden nap fesulkodok de de nem jól.anyam tudja jól kifesulni .
2023. dec. 11. 07:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem. Ha kitépi egy csomó hajadat, akkor a legkevésbé sem "jól" fésüli ki... Tényleg hidratálni kell a hajat, akkor nem gubancolódik ennyire.
2023. dec. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden hajmosásnál használj balzsamot, akár hajpakolást is időnként, ezen kívül a hajvégápolóolajokat tudom ajánlani, amit nedves és száraz hajon is lehet használni. Ha ápolt és nem olyan száraz a hajad, könnyebben kifésülhető lesz.

A másik, kell egy jó fésű. Nekem a tangle teezer vált be legjobban, azzal sokkal gyorsabban és fájdalommentesebben ki tudom fésülni. Ha nem akarsz most erre költeni, akkor legalább úgy fésüld, hogy először csak egy tincs alját és utána szakaszosan haladj. Ha gubancos a hajad, ne próbáld meg rögtön a tövétől, végigráncigálva rajta a fésűt, mert akkor persze, hogy tépi.

2023. dec. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!