Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használtok intim helyre...

Használtok intim helyre szőrtelenítő krémet?

Figyelt kérdés
Jobb,mint a borotva? Én a borotvát nem szeretem,mert szúr nagyon utána párnappal! Szerintetek is próbáljam ki a krémet? 24/L
2010. okt. 20. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Már legalább 10 éve használom, sokkal jobb, mint a borotva, mert egyrészt tovább marad sima, másrészt a szörszálak észrevehetöen vékonyabbak meg rövidebbek lettek.

Ha nem vagy allergiás rá (elöször célszerü tesztelni), akkor csak ajánlani tudom.

2010. okt. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem, de most szeretném elkezdeni. Régen epiláltam, de gyulladásom lett tőle.. borotvát annyira nem szeretem. Elsőtől kérdezném, hogy te milyen használsz?


19/L

2010. okt. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, vagy veet vagy pilca krémet használok.
2010. okt. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ezekkel le lehet szedni az egészet? Úgy értem,a kisajkak belső oldaláról is? Mert nekem ott is nő :((
2010. okt. 20. 15:02
 5/7 köles válasza:
Szerintem vigyázz vele, nekem allergiás lett tőle a bőröm egy idő után. Ha a lábad bőre bírja... először ott próbálkozz. Az a probléma, hogy egy műanyag spatulával kell végighúzkodnod a bőrödet, hogy lejöjjön a krém és a szőr. Érzékeny területen nem biztos, hogy tudod kivitelezni. Egyébként az én tapasztalatom szerint ugyanolyan vastagságú a szőr amikor növekszik, mint ha borotválnád. Mitől is lenne vékonyabb? Ezzel szerintem mindannyian szenvedünk...
2010. okt. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nekem még a lábamról sem szedi le a szőrt nemhogy ott lent...:( ti hogy csináljátok nekem az a rózsaszín veet van amit szivaccsal kell lemosni?
2010. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sehova nem kenem fel. Gondolj bele, elolvasztja a szőrszálaidat. Szerinted mi a fene az? Meg a bőröd felső védőrétegét is leoldja.
2010. okt. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!