Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurát ajánlanátok így?

Milyen frizurát ajánlanátok így?

Figyelt kérdés

Kétoldalt kihullott a szoros lofaroktol a hajam,így sajnos sok lehetőségem nincs.

Hajpudert használok.

Mindig lofarokban hordom,de már nem szorosan. Bőrgyógyász írt fel oldatot,azt használom is,és már számtalan kérdést feltettem itt,ezzel a hullassal kapcsolatban,de kb egyikre sincs válasz,ha mégis van,akkor az az,hogy menjek dokihoz.

Minden vizsgálatát,vérvétel eredménye rendben van.

Nagyjából hatkozepig ér a hajam,erősen hullámos,de vasalni szoktam.

A kiengedett haj nem jó munkába,így azt max itthon lehet.

Néhol nem egyforma hosszú a hajam, leginkább elől,így azt is valahogy össze kéne fognom,mert nem szeretem ha össze vissza van,a szemembe lóg,vagy ha kócos vagyok.

Ennek az oka a szoros lofarok... 🙁

Hajhullasom egyébként nincs,ősz elején volt egy kicsit erősebb,de az természetes.

Így valami frizura?



2023. nov. 11. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Érdemes lenne teljesen rövidre vágatnod. Egyrészt megerősödne, másrészt az összefogással se lenne gondod többé.
2023. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát te beteg vagy😄

Nem megrovidebb hajat szeretnék..

2023. nov. 12. 11:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2: Miért lennék beteg? Sok esetben jó döntés ilyenkor a rövidre vágatás, és egy szóval sem írtad a kérdésben, hogy az nálad nem opció. Ha nem akarod, persze az is érthető.
2023. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lazább copf és hajpánt.
2023. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fonás, nagyon sokféle lehetőség van. Nehogy levágasd.
2023. nov. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hajvágás szerintem is jó ötlet, én többször is vágattam viszonylag sokat a hosszú hajamból és mindig nagyon szépen megnőtt utána.
2023. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy csatot tegyél bele lazán össze fogva.
2023. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
80%
Vagasd le kb. váll magássagba. Akkor legalább egyenletes lesz. Es hasznalj ra hajbalzsabot, hajolajat stb... CSAK NE FOGD OSSZE
2023. nov. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!