Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet a göndör hajat...

Hogyan lehet a göndör hajat göndöríteni?

Figyelt kérdés

A haj szerkezetem göndör, kicsiként nagyon az volt, de amint egyre nagyobb lettem az ki egyenesedett így inkább egyenes a hajam mint göndör.

De a haj szerkezetem miatt (szerintem) nem marad meg benne a hajvasalóval való göndörítes.

Mit tehetek ez ellen? Hogy meg maradjon benne a göndörítés?


2023. nov. 4. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Daueroltasd be, de ne apró csavaróval.
2023. nov. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem marad benne akkor keratinhiányos a hajad. Keratinos sampon balzsam pakolás nagyon sokat segít, plusz van egy hajhab amitől megmarad a haj formája, este kikeresem neked.
2023. nov. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cubina ***** válasza:

Vannak olyan hajhabok, amik segítik kihozni a göndörséget a hajból, és azt is csinálhatod, hogy éjszakára picit benedvesíted és befonod a hajadat. Ha laza hullámokat akarsz, akkor lezára fonod, ha göndörebbre akarod, akkor szorosra. Amikor reggel kibontod, rögzítheted is valamilyen kímélő habbal/lakkal.

Nekem így mindig göndör marad egész napra a hosszú hajam (kicsi koromban nagyon göndör volt, mostanra vegyes lett, egyes részeken göndör, más részeken egyenes). Ha egyenesre próbálom kihúzni, akkor bezzeg begöndörödik az egész 5 perc múlva. :)


Azt is megpróbálhatod, hogy picit nedvesen feltekersz tincseket az ujjadra, aztán a fejed tetején rögzíted hullámcsatokkal éjszakára. Kifésülni nem szabad, csak az ujjaiddal beletúrva felnyomkodni, igazítani.

2023. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nézz utána CGM-nek (curly girl method), az rengeteget számít.

Az első lépés az legyen, hogy ne használj hajvasalót és hasonlókat a hajadra, mert ezzel csak tönkreteszed, és pont emiatt nem tud rendesen göndörödni. (Tapasztalatból írom.)

2023. nov. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát! Nagyon sokat segítettek. Remélem bevállik valamelyik😄
2023. nov. 11. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!