Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kapitalizmus hozadéka, hogy...

A kapitalizmus hozadéka, hogy a társadalom megveti azokat az embereket, akik csak kétnaponta fürdenek?

Figyelt kérdés

Egészségügyileg se indokolja semmi a napi fürdést, környezetvédelmileg meg kifejezetten káros.


Te is üldözöd a normalitást?


2023. nov. 4. 00:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Az igénytelen, ápolatlan embereket veti meg. Nyilván nem mindenki és nem mindig szorul rá a napi fürdésre. De ha te épp koszosan, izzadtan, büdösen mész emberek közé, és közlöd hogy hát de te tegnap előtt zuhanyoztál, nyilván ki fognak nézni mindenhonnan, teljes joggal.
2023. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
33%
#1. Aha, persze. Ha két nap után komoly szagot árasztana az ember, akkor komplett Franciaország ki lenne tiltva/utálva mindenhonnan.
2023. nov. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Miért hazudsz kérdező?


[link]


Az EU ajánlata az embereknek: mossunk és fürödjünk kevesebbet

2023. nov. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#3


Mert szerinted az EU kapitalistább, mint ti, fideszesek?

2023. nov. 4. 00:21
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Ez egy béna troll, itt egy másik kérdése alatt produkálja éppen magát:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Csak jelentse mindenki!

2023. nov. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Vannak olyan napok, amikor annyira minimális testmozgást produkálunk, hogy a legkevésbé sem leszünk koszosak estére.


A legtöbb nap viszont pont nem ilyen. Az ember izzad a melegben, télen a nyolc réteg ruha alatt meg még inkább leizzad, ha bemegy egy boltba vagy felül egy buszra, a nemi szerveink bizony a vizelettől és bizonyos biológiai folyamatoktól záros határidőn belül kellemetlen szagot kezdenek árasztani, szexelünk, sportolunk, fizikai munkát vézgünk stb.


Én sem dőlök a kardomba, ha kimarad egy zuhanyzás, de a mindennapok többségében a fent felsoroltak miatt egyáltalán nem indokolt kihagyni.

2023. nov. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
10%

Ha itthon vagyok, én csak "kakinapon" zuhanyzok.

És mivel ez nálam 2 naponta van, olyankor csak 2 naponta.


Amúgy nyáron 30 fokban akkor is büdös leszel, ha előtte zuhanyoztál, a buszon.


Pusztán az izzadással nem tudsz mit kezdeni.


Szros seggel és, mosatlan foggal lenni igénytelen.


Az izzadás pedig természetes.

2023. nov. 4. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
0%
Az angolok heti egyszer fürdenek mégsem veti meg őket senki.
2023. nov. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Két-három napot át lehet vészelni dezodorral és nedves törlőkendővel.
2023. nov. 4. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8%

9

Át lehet, ha muszáj, de minek?


Igen, én is hagyatkoztam dezodorra és babapopsi törlőre, amikor a másik opció egy 4 fokos hegyi patak lett volna. De a szabályzható hőmérsékletű zuhany helyett mi az istenért választja valaki a kisebb higiéniát?

2023. nov. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!