Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert csak gyerekeknek nincs...

Miert csak gyerekeknek nincs mitaszere pattanása es tömör az arcbőrük zártak a pórusaik? Miert kell megrondulni a korral?

Figyelt kérdés

Es miert csak gyerekeknek van nagy csillogo szeme hosszu szempillája a felnotteknek miert rondul mindene?

Es miert szőrtelenek pehelyszőrösek csak, a felnőtteknek minek a szőr?



#csak a gyerekek szépek
2023. okt. 29. 10:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8%
Javaslom, hogy a biológia nevű tudományt kezdd el tanulgatni! Sok mindenre rá fogsz ébredni.
2023. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Metionin ***** válasza:
Nézz utána a hormonoknak.
2023. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De miert olyan a buologia meg hormonok hogy legyunk minel rondabbak?
2023. okt. 29. 12:15
 4/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem mi vagyunk rondabbak, hanem a mostani szépség ideál ezt diktálja.

Szimplán azért van mert élőlények vagyunk és mind oregszunk. Egyébként aki ennyire a külsőségekben gondolkodik, tükörsima bőrrel sem lesz boldog.

A fejedben és a lelkedben legyen rend és nem akarsz majd egy élő viaszbábú lenni.

2023. okt. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Akkor mit szilsz a műszempillasokhoz meg szájfeltöltősekhőz meg az egesz szépségiparhoz hogyan tüntessuk el a pattanást.

Errol szol az egesz hogy hasonlits egy gyerekre.

2023. okt. 29. 14:04
 6/17 A kérdező kommentje:
*szólsz
2023. okt. 29. 14:04
 7/17 anonim ***** válasza:
57%

Hát hasonlítson aki akar, nekem speciel nem okoz örömet ha 30+ évesen olyan arcbőröm legyen mint egy csecsemőnek. Nem az igénytelenségre gondolok, én is ápolt voltam/vagyok/leszek.

Viszont ha most a szépségiparnak már már betegesen akarsz megfelelni akkor mivel leszel előrébb?

Az egész egy nagy biznisz, mivel konkrétan elérhetetlen, hogy olyan bőröd, hajad stb legyen mint ami a szépségipar szerint szép/jó és ez "kell!"

Gondold el ha a ráncos arc lenne a szépségipar szerint a szép, akkor abban mi üzlet lenne nekik? Miből lenne bevételük? Az emberi hiúság határtalan és ezt aknázza ki rengeteg cég. Minden generációnak megpróbálják eladni az örök fiatalság titkát stb stb.

Most kérdem én, ha van pár makacs pattanásod/ mitesszered neadj isten ráncod, akkor mi van?

(Nem arra gondolok ha valaki ragyás és igénytelen)

Szerinted valaki fogja lesni nagyítóval az arcodat, hogy jaj ott is meg itt is egy bőrhiba?

Kamaszkorban sokan ilyenek vagyunk aztán kinövi az ember. Mivel emberek vagyunk, nem próbababák.

2023. okt. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Te három különböző dolgot keversz össze.

1. A pattanásosság jellemzően a serdülőkor velejárója. Huszonéves korra az emberek kb. 95%-ánál elmúlik, vagy legalábbis nagyon visszaszorul. A kiváltó oka pedig az, hogy változik az ember hormonháztartása. Tudod, egy felnőttnek képesnek kell lennie például gyereket nemzeni, vagy teherbe esni, erre pedig egy gyermeki szervezet nem képes. (Meg mondjuk a másodlagos nemi jellegeknek sem árt, ha kialakulnak.)

2. A műszempilla, meg a szájfeltöltés egyrészt nem mindenkinek jön be (nekem sem jönnek be a műnők, a műszempilla még oké - bár még nem láttam nőt, aki ha úgy szép volt, anélkül ne lett volna az -, meg némi kis smink még rendben van, de az ilyen feltöltött szájú, rajzolt szemöldökű plasztik nőcskék rohadtul nem vonzóak számomra), másrészt meg nem a gyermekkoron, hanem az úgynevezett szupernormális ingeren alapul a létük. Tudod: egy gyermeknek sem hosszabbak a szempillái, mint egy felnőttnek, esetleg csak testarányosan (de basszus, miért is hasonlítgatsz egy óvodást egy érett emberhez? Ha neked előbbi vonzó, akkor komoly bajok vannak...), és egy gyereknek sincs feltöltött szája.

2. Nem, nem arról szól. Fiatalosnak lenni, meg a gyermeki külső két különböző dolog. Ha valaki gyereknek nézne ki, arra legfeljebb csak a pedofilok izgulnának.

2023. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A serdulokor utan meg a pórusok se lesznek már olyanok
2023. okt. 29. 14:35
 10/17 anonim ***** válasza:
És ha nem olyanok a pórusok akkor mi van? Mi történik akkor ha nem olyan? Mit befolyásol? Vagy konkrétan mi a kérdés? Van egy érzésem, hogy most serdulsz és megijeszt, hogy problémásabb lett a bőröd.
2023. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!