Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használhatok a szőkítő...

Mit használhatok a szőkítő spray helyett, vagy hogy készíthetek olyasmit házilag?

Figyelt kérdés
Egy hónapja festettem sötétbarnára a hajam, de szinte fekete lett. Próbáltam már mindennel világosítani: citrom, mosogatószer, szódabikarbóna, de semmi. Szőkítő spray-t akartam venni, de nem lehet sehol kapni. Azt terveztem, hogy azzal befújom párszor, világosít 1-2 árnyalatot, aztán tartós hajfestékkel csokibarnára, mivel valószínűleg először vöröses lenne. Mit használhatok a szőkítő spray helyett, vagy hogy készíthetek olyasmit házilag?
2023. okt. 12. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fodrászhoz.
2023. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Dm-ben kapható világositó sampon és balzsam, ha jól emlékszek. De otthoni dolgokkal ezt nem lehet megoldani. Ha mégse találsz ilyet akkor viszont fodrász lesz
2023. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!