Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megcsinálni a...

Hogyan tudnám megcsinálni a hajamat ilyenre?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a haj, de sajnos nem tudom mi a neve. A lényeg az, hogy a tini fiúk szokták így megcsinálni (én is az vagyok) és úgy néz ki, hogy elől felfele göndörödik de közben le is megy. Már próbáltam haj porral beállítani meg haj lakkal, de egyszerűen nem tudom úgy beállítani. Ha valaki tudja ennek a haj stílusnak a nevét, megtudná mondani? Köszönöm!

Itt esetleg egy kép róla [link]

Vannak hasonlók is, azok is jók. A többi része megvan a hajnak, ugye a Fade hajstílus.


2023. okt. 3. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hajszárítóval fújd felfelé azt a részt, ami felfelé áll
2023. okt. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam, vagy vissza áll, vagy túlságosan egybe lesz. Én azt szeretném, hogy szétálljon mint a képen.
2023. okt. 3. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb srácnak ezzel a frizuval van egy dauer a hajában, ez is ad volument.


Én clayel próbálnám, ez rövid hajhoz jobb mint a hajlakk.


Hajlakk inkább a hosszú hajat tartja meg.

2023. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3# Én erről még nem is hallottam, tudnál küldeni róla egy linket, ha megkérhetlek? Köszi
2023. okt. 3. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mit, dauert? Ez az, amivel egyenes hajat, göndörre állítanak be. Nem szabad utánna egy ideig megmosni, de a textúra benne marad.


[link]


Vagy a clayt? Ez a zseléhez hasonló, de sűrűbb, tényleg agyag. Meg kell melegíteni az ujjaidon, beledolgozni a hajba, beleszárítani, és áll mint katiban a gyerek.


[link]

2023. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2023. okt. 3. 19:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!