Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi ez a bőrömön és mit tegyek...

Mi ez a bőrömön és mit tegyek ellene?kép

Figyelt kérdés

Nekem mindig szép, egyenletes arcbőrőm volt, sosem volt gondom vele. Max mensi előtt egy kèt pattanàs felütötte a fejét és annyi.

Mostanában viszont ellepték ilyen pici apró dudorok, nagyon hasonlít a pattanáshoz de mègsem az és nem akarnak eltűnni. Érdes, darabos az egész bőröm, némelyik piros ez látszik jobban a képeken, de amúgy teljesen érdes tapintású az egész és nagyon zavar.

Most kicsit gyakrabban használok szalicilsavas szérumot hátha hamarabb regenerálódik de semmi változás.

Augusztus elején volt egy spontán vetélésem, talàn azóta jelentkeztek ezek is. Mi ez és mi a megoldás rá?

[link]

[link]

[link]


2023. okt. 1. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk egy bőrgyogyász többet tudd mondani mint mi.
2023. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én hormonproblémára tippelnék, de mindenképp keress fel egy bőrgyógyászt.
2023. okt. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is hormonproblémára gondolok.

Plusz a rutinod hibádzik valahol. Ha van egyáltalán.

2023. okt. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!