Ez igaz? (Lent)

Figyelt kérdés

Olyat halottam hogy ha valakinek fokozatosra van vágatva a haja akkor egy idő után ‘megvárják’ egymást a hajszálak a növésben és akkor már nem fokozatos lesz a hajam hanem egyenes. Egyébként most nekem fokozatos és csak azért lennék rá kíváncsi.


Ez az egész igaz?



2023. szept. 27. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát nálam szépen lenőtt hamar a fokozat (ezen a fodrász nagyon meglepődött), szóval igen ez igaz.
2023. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Szia! Nekem mindig is fokozatos hajam volt de sosem érték után egymást a hajszálak, ha úgy lett levágva akkor úgy nő, esetleg az lehet benne ha letöredezik a hajad vége, de alapjáraton ahogy le lett vágva úgy fog nőni
2023. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
de gondolom ez emberfuggo is lehet
2023. szept. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Normál esetben nem érik utol egymást, csupán az történhet, hogy az illető haja elér egy olyan hosszat ami a max. neki, így az a rész nem nő tovább túlzottan és a többi rövidebb betudja "érni".
2023. szept. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2023. szept. 29. 15:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!