Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez előtt a szérum előtt be...

Ez előtt a szérum előtt be kell vizezni az arcom?

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni az arcápolást, de nagyomn amatőr vagyok még.


[link]


2023. szept. 21. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Írja?
2023. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem láttam, pedig kerestem.
2023. szept. 21. 14:22
 3/9 A kérdező kommentje:
De úgy tudom szérumok előtt kell.
2023. szept. 21. 14:22
 4/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod. Honnan van ez a tudás?
2023. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Revox szérumok előtt szükséges, akkor ezekszerint nem minden szérumra igaz.
2023. szept. 21. 15:05
 6/9 anonim ***** válasza:
Légyszi ahol írták, azt linkeld be. Használok Revox szérumokat, és azokon nincs rajta ez.
2023. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A Revox szérumok véleményeit olvasgattam Krémmánián és ott írták több helyen, hogy vizes arcra viszik fel, most így konkrétan nem tudom hol már. Szerintem GYK-n meg én kérdeztem még meg valamikor és itt is azt a választ kaptam, de most akkor össze zavarodtam...
2023. szept. 21. 17:03
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hyaluron savat lehet, de hámlasztót? Vízmentes formulákat?


Nincs a feltett kérdéseidnél?


Amúgy van a Revoxnak az AHA 30%-os hámlasztója. Mikor legelőször kijött, rohantam a boltba megvenni. Sok helyen olvastam, hogy pár idióta nem mossa le. Pedig a dobozon rajta volt, hogy 10 perc után le kell mosni.


Ha most megnézed boltban, van rajta egy kis matrica, hogy le kell mosni. Szerintem ez azok miatt került rá, akik nem tudták értelmezni, amit olvasnak, mert a legelső kiadáson nem volt rajta, csak a normális leírásban.


Szóval... inkább több forrásból próbálj utánajárni a dolgoknak. Manapság az a baj, ha tiktokon elmondja a véleményét egy 8 éves, akkor az lesz a szentírás.


Krémmánia meg akkor jó, ha van alapfogalmad a dolgokról, mert olyan baromságokat leírnak, hogy jó a lemosó, csak utána hidratálni kell (tényleeeeg?), itt meg van, aki tusfürdővel mos arcot.

2023. szept. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hialuronsavas szérumnál olvashattad. A hialuronsav megköti a nedvességet a bőrben, ezért szoktak alá sokan termálvizes sprayt fújni. Egyébként én minden reggel használok ilyen sprayt, de nem azért, mert feltétlenül kell a szérum alá, hanem mert a sorrendben elsőként kell a folyékonyabb termékeket használni. Szóval, aki használ ilyesmit, annak ez az első lépés.

Viszont tényleg érdemes ellenőrizni, szabad-e egy termék alá víz alapú akármit tenni, mert pl. az AHA sav alá nem szabad.

2023. szept. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!