Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a fontosabb: a haj hossza...

Mi a fontosabb: a haj hossza vagy a színe?

Figyelt kérdés
Tehát az a fontosabb, hogy jól álljon az a hajhossz (ne legyen rövid, ami nem áll jól) de a színe kevésbé előnyös, vagy az a fontosabb, hogy a hajszín harmonizáljon az arccal, mégha a hossza nem is túl elönyös az egészalakos összképhez?
2023. szept. 18. 23:09
A kérdező szavazást indított:
Hossz a fontosabb
Szín a fontosabb
15 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Az a szerencse, hogy az életben választhatod mindkettőt.
2023. szept. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Idővel igen, de az évek kérdése. A haj lassan nő...
2023. szept. 19. 00:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja, és hát festetni nem akarok többé se fodrásznál, se otthon. Az egészséges haj fontosabb már nekem. Kiéltem magam a festékekkel, az az éra számomra idén véget ért.
2023. szept. 19. 01:00
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor neked a hossz, nem? Nagyon egyetértek az egészséges résszel. Szerintem amikor valakinek nagyon hosszú a haja, de az alsó 10-20 centi töredezett, szálkás, leégett, az borzalom. Ott igazából fel sem tűnik a hossz, annyira elvonja a figyelmet, hogy csúnya.
2023. szept. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
Nekem mindkettő. Az eredeti hajszínem borzasztó, egyáltalán nem illik a bőrömhöz, mintha paróka lenne. De a hossz is számít, mert ha nincs a fejem mellett haj, nem áll jól. Emiatt vállig érőnél rövidebb haj nekem nem előnyös és a világos színű sem. Eredmény: hosszú sötétre festett hajam van.
2023. szept. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem akarom elhinni, amit írsz ötös. Senkinek se áll az igazi hajszíne úgy, mint egy paróka. :D Mindenkinek az illik legjobban a bőréhez! (Ha eltorzítod a bőrszíned mondjuk narancssárga önbarnítóval, akkor talán elüthet a bőröd, de az egyéni ízlésficam, nem a természet hibája.) Nem lehet, hogy olyan régóta hordós feketén, hogy már azt sem tudod, mi áll jól? Vagy túl erősen sminkelsz esetleg? A smink erősíti az arcvonásokat, szemöldököt, lehet azért kevés hozzá az igazi hajad.
2023. szept. 19. 12:52
 7/9 A kérdező kommentje:
*hordod
2023. szept. 19. 12:52
 8/9 Metionin ***** válasza:
Pedig de. Hideg árnyalatú nagyon fehér a bőröm, kék a szemem, a hajam meg eredetileg sárgás szőke, mint egy elrontott otthoni szőkítés. Sokan annak is hitték és beszólogattak, hogy minek bszom szét a hajam ilyen korán (akkor még gyerek voltam, 16 évesen kezdtem festeni). Ami érdekes, hogy a szemöldököm meg a szempillám az hideg árnyalatú világos barnás, csak a hajam lett ilyen fura.
2023. szept. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Metionin ***** válasza:
Ja amúgy már rég sötét volt a hajam amikor sminkelni kezdtem, előtte eszembe se jutott, hülyén nézett volna ki a seszínű hajammal, minden rikított volna. Meg egyébként sem állt volna jól annyi idősen.
2023. szept. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!