Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elkezdtem őszülni férfi...

Ha elkezdtem őszülni férfi létemre akkor létezhet hogy még visszafordul a folyamat?

Figyelt kérdés
Csak 35 éves vagyok..
2023. szept. 17. 22:15
 1/9 anonim válasza:
100%
Az nem fordul vissza a legtöbb embernél szerintem
2023. szept. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Inkább örülnél, hogy csak 35 évesen kezdtél őszülni.
2023. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Visszafordítani a jelenkori technológiákkal még nem lehet. Lassítani talán igen, nem vagyok benne biztos. Ez nagyrészt genetika azért. Nézd a jó oldalát, egyrészt tényleg csak 35 évesen kezdődött, nekem enyhén de már talán 30 fele is. A másik jó oldala pedig hogy nem is feltétlen gáz ez férfiként. Jól tud állni, persze főleg akkor ha az ember elfogadja az idő múlását.
2023. szept. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egyik nemnél sem gáz az őszülés, sosem értettem a hisztit ezen. Viszont a hajfestést sem tartom annak, ha valakit, jelen esetben egy férfit annyira zavar a dolog. Menj el egy fodrászhoz és mondd meg neki, hogy az eredeti hajszíneddel akarsz egy ősz haj fedő festést.
2023. szept. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Van erre szérum, ami visszaállítja az eredeti hajszínedet, de csak amíg használod. No Grey a neve.
2023. szept. 18. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog visszafordulni. Én 18 éves korom óta őszülök. Kipróbáltam mindent.
2023. szept. 18. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noren1989 ***** válasza:
45%

Szerintem viseld becsülettel az ösz hajat.


Nekem 12évesen kezdte el,

33évesen kb 50-50% a barna és ősz megoszlàsa.

2023. szept. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az idiótának üzenem aki lepontozta az 5-öst, a Nogrey visszaállítja az eredeti hajszínt, keress utána! Vélemények is vannak róla, pigmentfokozó szérum, régóta használják már.
2023. szept. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fog visszafordulni, de befestheted. Nem ciki az igényesség.
2023. szept. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!