Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan fogadjam el a göndör...

Hogyan fogadjam el a göndör hajam? 26/L

Figyelt kérdés

15 éves koromig gúnyoltak a göndör hajam miatt, ezért amint középsulis lettem, kivasalta akkori barátnőm. Nagyon megtetszettem a fiúknak, és végre lettek barátaim. Azóta rendszeresen vasalom a hajam. Minden hajmosás után. Most 2-3 hete göndören hordom, mert ebben a nagy melegben nincs kedvem szárítani meg vasalni, plusz az idősebb barátaim, ismerőseim szerint a göndör sokkal szebb. Ők teljesen odavannak érte. Nem csak egyszerűen hullámos, hanem vannak olyan tincsek, amiknek az alja gyűrűs. Minden éven agyon volt szőkítve, és most már egy vágás rá fog férni, viszont akkor már váll fölé fog érni göndören.

Soha nem tetszettem magamnak göndör hajjal. Most megfigyeltem, hogy amíg göndören hordtam, sose volt önbizalmam. A munkahelyen nem mertem az emberek szemébe nézni, mert csúnyának látom magam. Ma viszont kivasaltam, és jó kedvem volt, nagy volt az önbizalmam, magabiztosabb voltam. Viszont annyira elegem van a hosszadalmas készülődéssel. 2 féle hajszárítóval kell megszárítanom, aztán tincsenként kivasalni. Kész rémálom. Megaztán, jön a párás idő, a tél, és minden be fog szöszösödni.

Szóval...hogyan barátkozzak meg a hajammal?



2023. szept. 15. 21:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
12%
Hajvasalóval.
2023. szept. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Vágasd le tüsire.
2023. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nekem bejönnél göndör hajjal is 26F
2023. szept. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Nekem is göndör hajam van,és én se kedveltem túlzottan!( bár jóval fiatalabb vagyok nálad xd)

Aztán vhogy rájöttem,hogy ez igazából sokkal szebb és eredetibb,mint a szőkített,vasalt,töredezett végű haj,hiszen lassan minden lánynak ilyen haja van. Legyél egyedi! A hajad a védjegyed,és ha kivasalod,az nem TE vagy! Más lámy csak álmodik arról,hogy neki ilyen természetes göndör haja legyen! Ha pedig megdícsérik a göndör hajadat,hidd is el,hogy gyönyörű! TE így vagy jó,ahogy vagy,a szép göndör hajaddal! <3:)

2023. szept. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig sokak szerint (pl. szerintem is ) iszonyú szexi.
2023. szept. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%
Körbe felnyirt göndör pixie az nagyon jól néz ki :3
2023. szept. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
4#, 5# köszönöm :)
2023. szept. 16. 06:34
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ekkora szorongást vált ki belőled, ott először fejben kell rendet tenned. Oké, hogy gyerekkorban cikiztek, de tudatosítani kell magadban, hogy ennek már vége.
2023. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hosszúhajú ***** válasza:
mi van ha összefogod? akkor nem esik szét. pl egy copf jól összehúzva. sok feketének egészen ki van húzva a copfig és csak ott dúsul ki alatta. tök más hatás. nekem egyébként tetszik, tiszta dirty dancing-es lehetsz!
2023. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát igen fejben kell megérned hozzá, hogy túl tudj lépni rajta, nekem pl egyik fülem eláll, és kampós az orrom, de most h 30hoz érek, már egyik se zavar, úgy vagyok vele h karaktert ad. Ha vlaakit zavarazzal meg am se akarnék haverkodni mert nyilván felületes mint állat.
2023. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!