Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj ha a londa professional...

Baj ha a londa professional hajbalzsamot több ideig hagytam a hajamon mint 10 perc?

Figyelt kérdés
Kb 30 percig volt rajta . S mikor lemostam lattam hogy a hajam szín ébol is jon le belole . Festett a hajam . Hogy most tettem valami olyat amivel végleg megroncsoltam a hajam ? Vagy csak annyi hogy máskor ne 30 percig hadjam fent? A következő festésnel ugyan úgy megfogja a festék a hajamat ?

2023. szept. 12. 05:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Hagyjam * elírtam
2023. szept. 12. 05:05
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem roncsoltad, de balzsam/kondicionáló esetében szükségtelen a 30 perc. 3 perc alatt kifejti a hatását.

A festett haj minimalisan ereszteni szokta a színét mosáskor, főleg ha sötét, csoki, vörös az árnyalat.

2023. szept. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút semmit nem számít a plusz idő. Se jót se rosszat
2023. szept. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megnyugodtam hogy nem lett semmi baja
2023. szept. 12. 09:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!