Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkítő amit rá kentek a...

A szőkítő amit rá kentek a hajam egyik részére kiszívhatja azt a részét a hajamnak ahova nem kentek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom hasznàlja e még valaki ezt az oldalt de leírom a kérdésem!

Rakattam a fodrásszal melír csíkokat a hajamba de csak ide oda 1-1 tincset. Lehet nagyon buta kérdés de amikor ő mosta le a szőkítőt a hajamról kiszívhatja a hajam többi részét is a szőkítő? Csak azért merült fel bennem ez a kérdés mert amióta voltam fodrásznàl azóta mindenki azt mondja sokkal világosabb lett a hajam és nem csak ott ahova a szőke tincseket rakta hanem máshol is látszik és én is észrevettem főleg napfényben,és fogalmam sincsen hogyan történhetett mikor tényleg máshova nem kent szőkítőt csak oda ahova én kértem. És ezért gondoltam erre hogy mosás közben ahogy mosta le a cuccot kicsit megszívta az errdeti barna hajszínem..



2023. aug. 27. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak a melír miatt összhatásában tűnik világosabbnak
2023. aug. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam. Én sem gondolnám amúgy hogy ilyen létezik csak mikor már az 5. ember mondja hogy “hú de világos lett a hajad” akkor már kezdi magának beképzelni az adott személy.
2023. aug. 27. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahová nem mennek szőkítőt/festéket ott nem változik a hajszín.
2023. aug. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a szőkítő után árnyalták az egész hajat, akkor a tónusa módosulhatott, ami miatt nagyobbnak tűnik a színváltozás. De inkább az a jellemző, hogy a melír miatt összességében világosabbnak tűnik a hajad
2023. aug. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A melírozott tincsek szétterülnek ha fésülöd a hajad, így felülre kerülnek és ezzel világosabb hatást keltenek.
2023. aug. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!