Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan oldjam meg minel hamarabb?

Hogyan oldjam meg minel hamarabb?

Figyelt kérdés
tegnap rossz szinu hajfesteket vettem, 7.77-es arnyalatut.(csak azutan vettem eszre, hogy rossz szin, miutan befestettem, eleve sotet bordosat, vagy sotet voroset szerettem volna, azert vettem az elso sorban leirt arnyalatot, mert azt mondtak nekem, hogy az majd kiemeli jobban a bordot a hajamban)nekem most ugye a hajam bordora, sotet vorosre volt festve mielott befestettem a vett szinnel, es hat elegge le volt nove egy jo 5 centire. miutan befestettem es megszaritottam, a lenott hajamat szinte naranccsargara festette, a tobbi olyan bordos, mint amilyet szerettem volna. szerintetek vegyek uj voros/bordos festeket, hogy befessem az egesz hajam, vagy probaljak meg olyan szint keresni ami egyezik a hajam tobbi reszevel, es csak a lenott reszt fessem be? csak elegge nehez lenne megtalalni ugyanazt a szint, vagy mit kene csinaljak? elegge surgos lenne, es nem kerek negativ kommenteket. koszonom elore a valaszokat!

2023. aug. 26. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már hagyd békén a hajadat, vagy menj el egy fodrászhoz.
2023. aug. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első is írta, menj inkább fodrászhoz
2023. aug. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj fodrászhoz. Én szúrtam el így a hajam. Inkább fizess többet, de legyen szép a hajad, és egészséges. Persze amennyire a helyzet engedi.
2023. aug. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!