Izzadtságszag ellen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy tudtok-e esetleg egy terméket, vagy akár otthon elkészíthető izzadtsággátlót…. Számomra a garniel termékek sem váltak be, sem a sprayk… Nektek van valami ötletetek, mi válhat be nekem, illetve nektek mi a kedvenc terméketek?

#spray #dezodor #izzadtsagszag
2023. aug. 22. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a garnier létezik :D

Én pl az olivia naturalt szeretem, de sokféle van, ki kell próbálni. Nekem is sokáig tartott mire találtam olyat ami jó.

Meg mellette számít hogy hogyan tisztálkodsz, mit eszel, mennyit mozogsz és milyen a környezet (40 fokban fizikai munka mellett pl akármit csinálsz, ömleni fog belőled a víz), milyen ruhát viselsz stb.

2023. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Napi többszöri zuhanyzás, és szappan. A hónaljkutyát meg szedd teljesen, mert még jobban berohadsz.

Férfiként nekem csak az old spice jött be. A spray szart sem ér, 5 perc után nem is érezni.

2023. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Baba testápoló. Elég tartósan megmarad az illata. Próbáld ki. De egyébként ott van a rexona is vagy akármelyik másik. Dove stb.
2023. aug. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Ez csak személyes véleményem, de életmódváltással lehet rajta változtatni leginkább.

Jobbakat kell enni, sok zölséget-gyümölcsöt, több folyadékot inni, kevés cukor, nekem pl. a kávé is nagyban befolyásolja.

2023. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 igen, bocsanat, elfelejtettem irni, hogy nem akarok mindenfelet ossze vasarolni mar egybol, ezert kerdeztem a ti velemenyetek, es ha ezek sem jonnek be neki allok viszont tenyleg masokat is kiprobalni!

koszonom mindenki valaszat mindenkepp kiprobalom majd oket :))

2023. aug. 22. 18:04
 6/10 anonim válasza:
Gyógyszertárba kapható, a Naturlandos izzadás gátló.
2023. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy a ladysticks vált be eddig a legjobban, de a férfi dezodor is nagyon előnyös tudd lenni (ez a másik ami nagyon hosszú ideig vissza tartja az izzadást) a neve cien man golyós dezodor. Akár a nap végéig kibírják
2023. aug. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
koszonom!! 7es igen elfelejtettem irni no vagyok
2023. aug. 22. 23:08
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Az izzadtsag szo szerint sos viz. Attol lesz budos ami a testunkon van. Szoval napi 2 mosdas es nem vagy sokkal kevesbe lesz budos.
2023. aug. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyetlen ami bevált az nem más, mint hogy bekenem stiftessel majd ráfújom a dezodort és így megszűnt az izzadás. Pedig nekem már meg is jegyezték előtte kétszer, ami rendkívül kellemetlen (pedig be voltam fújva dezodorral). De ez segített, azóta jó illatom van és csak a parfümöt érezni.
2023. aug. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!